ms-office.gr > Forum > Microsoft Excel > Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις > [Excel07] ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΥΠΕΡΣΥΝΔΕΣΗ

Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις Ότι έχει σχέση με συναρτήσεις, μορφοποίηση, εκτυπώσεις γραφήματα κτλ.

Απάντηση στο θέμα

 

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-01-17, 06:39
Όνομα: ΝΙΚΟΣ
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2000, Ms-Office 2007, Ms-Office 2010
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική
 
Εγγραφή: 30-04-2013
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΥΠΕΡΣΥΝΔΕΣΗ

καλημερα στο forum
Είμαι σχετικά καινούργιος στο foroum και θα ήθελα την βοήθεια σας
ενω φτιάχνω μια υπερσύνδεση στον υπολογιστή και δουλεύει κανονικα
οταν παω να την ανοίξω το πρόγραμμα στο κινητό μου η υπερσύνδεση δεν δουλευει και μου βγ΄ζει μήμημα λαθους οτι η διεύθυνση σύνδεσης δεν ειναι έγκυρη η οτι δεν έχω δικαίωμα να την ανοίξω
το θεμα ειναι οτι οι εκονες που ζηταω να ανοιξουν με την συνδεση ειναι και αυτες περασμενες στο κινητο ακριβως στην ιδια διευθυνση οπωσ και στον υπολογιστη
χρησιμοποιω ενα προγραμμα που κανει ενα φακελο κοινο μεταξυ συσκευων - κινητων και ετσι οτι αλλαγεσ κανω εγω στο φακελο η σε προγραμματα που υπαρχουν σε αυτον ενημερονοντε αμεσως ολεσ οι συσκευες που εχω συνδεσει
τι μπορω να κανω ?
υπαρχει καποιοα αλλη λυση εκοτοσ τησ υπερσυνδεσης ? που με το πατημα ενος κελιου να μου ανοιγει μια συγκεκριμενη φωτογραφια που θα του εχω δηλωσει ?
ευχαριστω εκ των πρωτερων !!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε απαντήσεις
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

Ο κώδικας ΒΒ είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα

Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Υπερσύνδεση σε πίνακα ΓιάννηςΣ Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 4 10-10-14 19:50
[Συναρτήσεις] Σύνδεση Excel με word & Υπερσύνδεση από Excel xristos Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 6 14-02-13 22:16
υπερσύνδεση Xristos Word - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 1 26-06-11 18:37
[ Φόρμες ] Υπερσύνδεση ή Κουμπί ελέγχου; dream-garden Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 3 18-03-11 17:52
[Γενικά] Υπερσύνδεση και αντιγραφή matis Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 3 28-12-10 22:27


Η ώρα είναι 02:28.