Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις Access + VBA... Εδώ δεν υπάρχουν όρια!

 

 

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 15-09-11, 12:29
Όνομα: Σια
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2003, Ms-Office 2007
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική, Αγγλική
 
Εγγραφή: 15-09-2011
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή Menu

Καλησπέρα! Είμαι καινούργια στο forum. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Δημιουργώ μια εύκολη βάση για ένα μαγαζί (συγκεκριμένα ψητοπολείο) και προσπαθώ να δημιουργήσω ένα menu. Δηλ στην φόρμα της παραγγελίας να υπάρχει ουσιαστικά το menu που θα επιλέγει οτι θέλω πχ ενα σουβλάκι γυρο χοιρινό χωρίς ντομάτα κτλ.. Μιλάω πάντα ότι αυτό θα χρησιμοποιείται για τηλεφωνικές παραγγελίες. Θα ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε και να μου πείτε είτε τα βήματα που θα το κάνω ή να μου δώσει κάποιος την φόρμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επίσης, ηθελα να ρωτήσω.. έχω μια φόρμα πελατών όπου γίνεται η γενική καταχώρηση των πελατών και την φόρμα παραγγελίας. πώς γίνεται όταν πάω στην φόρμα παραγγελίας βάζωντας πχ το τηλέφωνο του να μου εμφανίζει τα στοιχεία του. δηλαδή βάζοντας 21045****** να μου βγαζει κατευθειαν στην φόρμα παραγγελίας ονομα διευθυνση κτλ. ;;; Ευχαριστώ!
Επισημαίνω οτι το λειτουργώ σε office 2007!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cybervit : 15-09-11 στις 12:49. Αιτία: πρόσθετη σκέψη
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε απαντήσεις
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

Ο κώδικας ΒΒ είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα

Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Menu alex Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 3 26-02-13 06:53
Ρύθμιση ιδιότητας shortcut menu -Poprecords alex Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 2 05-03-12 14:33
[VBA] Αυτόματο Φίλτρο Χωρίς DropDown menu mak Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 12 29-07-11 16:53
menu που βρίσκονται ως μπάρα επάνω στην Access atlasgr Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 2 16-11-10 22:04


Η ώρα είναι 05:47.