ms-office.gr > Forum > Microsoft Word > Word - Ερωτήσεις / Απαντήσεις > Πρόβλημα με έλεγχο ορθογραφίας ms 2013

Word - Ερωτήσεις / Απαντήσεις Γενικά θέματα γύρω από το ισχυρότατο Microsoft Word.

Απάντηση στο θέμα

 

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 23-05-13, 13:18
Όνομα: Θάνος
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2007, Ms-Office 2013
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική
 
Εγγραφή: 23-05-2013
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Πρόβλημα με έλεγχο ορθογραφίας ms 2013

Καλησπερα παιδια , αντιμετωπιζω ενα πολυ παραξενο προβλημα. Ειχα τα 2007 ελληνικα ms office τα οποια επαιζαν πολυ καλα . Δοκιμασα τα 2013 και μου αρεσαν και με βολεψαν παρα πολυ και ετσι τα αγορασα .Δυστηχως παρα το οτι εχω κανει ολα τα Updates εχω προβλημα με την ορθογραφια... κατι δεν παει καλα . πχ την λεξη "οπου" την βλεπει λαθος αλλα δεν προτεινει "όπου" αλλα μονο το "οπού" ,την λεξη "χρονια" δεν τη βλεπει καν λαθος ! "χρόνια" ειναι το σωστο . Μπορειτε να με βοηθησετε ? Εκανα uninstall εσβησα καθε φακελο αλλα παλι τα ιδια . Οι επιλογες στηνα υτοματη διορθωση ειναι σωστες οσο αφορα την γλωσσα.
Εχω win 8 64

ΥΓ. Μολις με πληροφορησε ενα μελος σε αλλο φορα οτι γενικα η ορθογραφια στο office 2013 ειναι κακα χαλια,καια υτος αντιμετωπιζει μειζον προβλημα. Τζαμπα τα χρηματα :(
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε απαντήσεις
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

Ο κώδικας ΒΒ είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα

Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
[Συναρτήσεις] Συνάρτηση για έλεγχο δυο κελιών Priestrunner Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 2 31-10-16 13:05
Access 2010 vs Access 2013 (Office 2013) dimitrisp Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 1 26-11-14 21:21
Σχετικά με το Office 2013 alex Ms-Office 1 10-06-14 15:56
[VBA] Πρόβλημα με ελληνικούς χαρακτήρες σε μακροεντολές του Excel 2013 dr lag Excel - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 2 22-02-13 19:58
ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΕΚΤΥΠΩΤΗ ΜΕ VB pdhmos Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 8 30-08-09 19:47


Η ώρα είναι 05:43.