ms-office.gr > Forum > Microsoft Office > Ms-Office > Πως να κάνω επιλογή απο λίστα

Ms-Office Γενικές ερωτήσεις για τις εφαρμογές του Microsoft Office.

Απάντηση στο θέμα

 

Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 22-11-13, 11:16
Όνομα: Θοδωρής
Έκδοση λογισμικού Office: Ms-Office 2007
Γλώσσα λογισμικού Office: Ελληνική
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Πως να κάνω επιλογή απο λίστα

Καλημέρα παιδιά.

Καταρχήν Συγχαρητήρια για to site, με εχει βοηθήσει σε μερικές απορίες που είχα και συχνα το συμβουλευομαι για να δω τι δυνανοτιτες υπάρχουν για να κανω την ζωή μου λιγο ποιο εύκολη

η ερωτηση μου ειναι πως σε μια συγκεκριμένη στήλη μπορω να βάλω restrictions ή μια λίστα στην οποία ο αυτός που εισαγει δεδομένα να μπορεί να βάλει μόνο τις τιμές Ανδρας ή Γυναίκα...

Ευχαριστώ πολύ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε απαντήσεις
Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

Ο κώδικας ΒΒ είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας


Παρόμοια Θέματα

Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
[ Πίνακες ] Επιλογή Επωνύμων από Λίστα και ταυτόχρονη συμπλήρωση του Ονόματος argisl Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 4 01-06-16 21:38
[ Ερωτήματα ] Τι κάνω λάθος anestaki Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 18 25-04-15 20:50
Επιλογή / Κλήση εικόνων από λίστα (από εσωτερικό ή εξωτερικό αρχείο) Spirosgr Excel samples - Χρήσιμα αρχεία & παραδείγματα 0 12-04-14 10:05
[ Φόρμες ] Επιλογή από λίστα και εμφάνιση λοιπών στοιχείων. xristos Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 4 14-01-12 17:03
Βοήθεια για να κανω ομορφη τη βαση μου NIC Access - Ερωτήσεις / Απαντήσεις 8 29-08-09 13:38


Η ώρα είναι 07:49.